Schedule & Results, Representative (Waterloo Ravens Girls Minor Hockey Association )

HideRavens Menu
View Another Category
Quick Links
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
PrintCategory Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeTeamOpponentVenueScoreResult
U13BB_2Oct 17 20208:50 AMU13 Tier 3 - BlackBrantford Ice Cats RedWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U13BB_3Oct 17 202010:00 AMU13 Tier 3 - YellowBrantford Ice Cats BlackWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U18BB_67Oct 17 20203:00 PMU18 Tier 4 - BlackAyr Rockets BlackNDCC
U18AA_28Oct 17 20203:00 PMU18 AA - YellowCambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
U15A_1Oct 17 20205:00 PMU15 A - BlackWilmot Wolverines YellowWilmot Complex (Optimist)
U18BB_56Oct 17 20206:10 PMU18 Tier 4 - YellowWilmot Wolverines NavyWilmot Complex (Optimist)
Oct 17 20207:20 PMU18 Tier 3 - BlackU18 Tier 3 - YellowRIM Pillers (Max 25)
U15A_3Oct 18 20207:00 AMU15 A - BlackU15 A - YellowRIM Lions (Max 25)
U11A_6Oct 18 20202:30 PMU11 A - BlackKitchener Lady Rangers Team BKitchener Memorial Auditorium (The Aud)- Dom Cardillo
U11A_5Oct 18 20203:45 PMU11 A - YellowKitchener Lady Rangers Team AKitchener Memorial Auditorium (The Aud)- Dom Cardillo
U18A_34Oct 18 20208:30 PMU18 A - BlackU18 A - YellowRIM Pillers (Max 25)
Oct 23 20206:10 PMU13 AASaugeen Maitland LightningWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
Oct 23 20207:20 PMU13 AASaugeen Maitland LightningWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U11A_15Oct 24 20208:10 AMU11 A - BlackKitchener Lady Rangers Team ARIM Optimists (Max 25)
U15BB_3Oct 24 20208:50 AMU15 Tier 3 - BlackCambridge Roadrunners BlackWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U11A_4Oct 24 20209:20 AMU11 A - YellowKitchener Lady Rangers Team BRIM Optimists (Max 25)
U15BB_4Oct 24 202010:00 AMU15 Tier 3 - YellowCambridge Roadrunners GreyWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U18BB_49Oct 24 202010:30 AMU18 Tier 4 - BlackAyr Rockets BlackRIM Optimists (Max 25)
U15AA_10Oct 24 202011:40 AMU15 AA - YellowCambridge Roadrunners GreyRIM Optimists (Max 25)
Oct 24 202012:30 PMU11 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
U15AA_9Oct 24 202012:50 PMU15 AA - BlackCambridge Roadrunners BlackRIM Optimists (Max 25)
U18AA_34Oct 24 20202:00 PMU18 AA - YellowCambridge Roadrunners GreyRIM Optimists (Max 25)
Oct 24 20202:00 PMU11 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
U18A_33Oct 24 20203:00 PMU18 A - BlackCambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
U18AA_39Oct 24 20203:10 PMU18 AA - BlackCambridge Roadrunners BlackRIM Optimists (Max 25)
U18BB_1Oct 24 20209:00 PMU18 Tier 3 - BlackU18 Tier 3 - YellowAMCC - Mercedes Benz KW Ice (Max 24)
U11B_33Oct 25 20209:20 AMU11 Tier 3 - BlackKitchener Lady Rangers Team AAMCC - Mercedes Benz KW Ice (Max 24)
U11B_46Oct 25 202010:30 AMU11 Tier 3 - YellowKitchener Lady Rangers Team BAMCC - Mercedes Benz KW Ice (Max 24)
U13A_5Oct 25 20206:10 PMU13 A - BlackKitchener Lady Rangers Team BRIM Pillers (Max 25)
U13A_6Oct 25 20207:20 PMU13 A - YellowKitchener Lady Rangers Team ARIM Pillers (Max 25)
U18BB_50Oct 26 20207:50 PMU18 Tier 4 - YellowWilmot Wolverines NavyRIM Optimists (Max 25)
Oct 30 20206:10 PMU11 AASaugeen Maitland LightningWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
Oct 30 20207:20 PMU11 AASaugeen Maitland LightningWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U18BB_5Oct 30 20208:30 PMU18 Tier 3 - BlackWoolwich Wild Red 2Moses Springer (Max 24)
U15AA_12Oct 31 202011:15 AMU15 AA - YellowCambridge Roadrunners BlackHespeler (2)
U15A_7Oct 31 202011:40 AMU15 A - YellowWilmot Wolverines YellowRIM Optimists (Max 25)
U15AA_11Oct 31 202012:30 PMU15 AA - BlackCambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
Oct 31 202012:30 PMU13 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
U18AA_35Oct 31 20201:45 PMU18 AA - YellowCambridge Roadrunners BlackHespeler (2)
Oct 31 20202:00 PMU13 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
U18AA_30Oct 31 20203:00 PMU18 AA - BlackCambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
U18BB_3Oct 31 20206:30 PMU18 Tier 3 - BlackWoolwich Wild Red 1Woolwich Township
U18A_35Oct 31 20207:20 PMU18 A - BlackCambridge Roadrunners GreyRIM Pillers (Max 25)
U18A_43Oct 31 20208:30 PMU18 A - YellowWoolwich Wild Blue 1RIM Pillers (Max 25)
U13BB_26Nov 01 20209:20 AMU13 Tier 3 - BlackBrantford Ice Cats BlackAMCC - Mercedes Benz KW Ice (Max 24)
U11B_36Nov 01 202010:15 AMU11 Tier 3 - YellowKitchener Lady Rangers Team ASportsworld Twin Pad - Practice Rink
U13BB 34Nov 01 202010:30 AMU13 Tier 3 - YellowBrantford Ice Cats RedAMCC - Mercedes Benz KW Ice (Max 24)
U18BB_51Nov 01 202011:00 AMU18 Tier 4 - YellowAyr Rockets BlackNDCC
U11B_35Nov 01 202011:30 AMU11 Tier 3 - BlackKitchener Lady Rangers Team BSportsworld Twin Pad - Practice Rink
U11A_10Nov 01 20202:30 PMU11 A - YellowKitchener Lady Rangers Team BKitchener Memorial Auditorium (The Aud)- Dom Cardillo
U11A_9Nov 01 20203:45 PMU11 A - BlackKitchener Lady Rangers Team AKitchener Memorial Auditorium (The Aud)- Dom Cardillo
U13A_12Nov 01 20204:00 PMU13 A - YellowKitchener Lady Rangers Team AKitchener Memorial Auditorium (The Aud)- Kinsmen
U15BB_9Nov 01 20204:15 PMU15 Tier 3 - BlackCambridge Roadrunners BlackHespeler (2)
U15A_9Nov 01 20205:00 PMU15 A - YellowKitchener Lady Rangers Team BMoses Springer (Max 24)
U13A_23Nov 01 20205:15 PMU13 A - BlackKitchener Lady Rangers Team BKitchener Memorial Auditorium (The Aud)- Kinsmen
U15BB_10Nov 01 20205:30 PMU15 Tier 3 - YellowCambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
Nov 01 20206:00 PMU11 AASaugeen Maitland LightningMoses Springer (Max 24)
U18A_36Nov 01 20206:30 PMU18 A - YellowWoolwich Wild Blue 1Woolwich Township
U18BB_57Nov 04 20207:20 PMU18 Tier 4 - YellowAyr Rockets BlackAMCC - Pfaff Pad (Max 24)
U11A_12Nov 07 20208:50 AMU11 A - BlackKitchener Lady Rangers Team BWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U15AA_5Nov 07 20209:20 AMU15 AA - BlackCambridge Roadrunners GreyRIM Optimists (Max 25)
U11A_11Nov 07 202010:00 AMU11 A - YellowKitchener Lady Rangers Team AWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U15AA_6Nov 07 202010:30 AMU15 AA - YellowCambridge Roadrunners BlackRIM Optimists (Max 25)
U18AA_36Nov 07 202011:40 AMU18 AA - BlackCambridge Roadrunners GreyRIM Optimists (Max 25)
Nov 07 202012:30 PMU11 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
U18AA_29Nov 07 202012:50 PMU18 AA - YellowCambridge Roadrunners BlackRIM Optimists (Max 25)
Nov 07 20202:00 PMU11 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
Nov 07 20202:00 PMU13 AASaugeen Maitland LightningRIM Optimists (Max 25)
U18A_44Nov 07 20203:00 PMU18 A - YellowCambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
Nov 07 20203:10 PMU13 AASaugeen Maitland LightningRIM Optimists (Max 25)
U18BB_4Nov 07 20206:30 PMU18 Tier 3 - YellowWoolwich Wild Red 2Woolwich Township
U18BB_58Nov 07 20209:00 PMU18 Tier 4 - BlackWilmot Wolverines NavyAMCC - Mercedes Benz KW Ice (Max 24)
U11B_29Nov 08 20209:20 AMU11 Tier 3 - BlackKitchener Lady Rangers Team BAMCC - Mercedes Benz KW Ice (Max 24)
U11B_30Nov 08 202010:30 AMU11 Tier 3 - YellowKitchener Lady Rangers Team AAMCC - Mercedes Benz KW Ice (Max 24)
U15A_18Nov 08 202012:15 PMU15 A - BlackKitchener Lady Rangers Team ASportsworld Twin Pad- Spectator Pad
U15A_19Nov 08 20201:30 PMU15 A - YellowKitchener Lady Rangers Team BSportsworld Twin Pad- Spectator Pad
U13A_9Nov 08 20205:00 PMU13 A - BlackKitchener Lady Rangers Team AMoses Springer (Max 24)
U18A_38Nov 08 20205:30 PMU18 A - BlackWoolwich Wild Blue 2Woolwich Township
U13A_10Nov 08 20206:10 PMU13 A - YellowKitchener Lady Rangers Team BMoses Springer (Max 24)
U13BB_23Nov 09 20206:10 PMU13 Tier 3 - BlackWilmot Wolverines YellowAMCC - Pfaff Pad (Max 24)
U13BB_10Nov 09 20207:20 PMU13 Tier 3 - YellowWilmot Wolverines NavyAMCC - Pfaff Pad (Max 24)
U18BB_7Nov 09 20207:50 PMU18 Tier 3 - BlackWoolwich Wild Red 1RIM Optimists (Max 25)
U18A_41Nov 13 20208:30 PMU18 A - BlackWoolwich Wild Blue 1Waterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U11A_2Nov 14 202010:00 AMU11 A - BlackU11 A - YellowWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U15AA_15Nov 14 202011:15 AMU15 AA - BlackCambridge Roadrunners BlackHespeler (2)
U15A_13Nov 14 202011:40 AMU15 A - BlackWilmot Wolverines YellowRIM Optimists (Max 25)
U15AA_16Nov 14 202012:30 PMU15 AA - YellowCambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
Nov 14 202012:30 PMU13 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
Nov 14 202012:50 PMU11 AASaugeen Maitland LightningRIM Optimists (Max 25)
U18AA_45Nov 14 20201:45 PMU18 AA - BlackCambridge Roadrunners BlackHespeler (2)
Nov 14 20202:00 PMU13 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
Nov 14 20202:00 PMU11 AASaugeen Maitland LightningRIM Optimists (Max 25)
U18AA_40Nov 14 20203:00 PMU18 AA - YellowCambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
U13BB_14Nov 14 20203:50 PMU13 Tier 3 - BlackWilmot Wolverines NavyWilmot Complex (Optimist)
U18BB_55Nov 14 20204:00 PMU18 Tier 4 - BlackAyr Rockets BlackNDCC
U13BB_30Nov 14 20205:00 PMU13 Tier 3 - YellowWilmot Wolverines YellowWilmot Complex (Optimist)
U18BB_9Nov 14 20205:30 PMU18 Tier 3 - BlackWoolwich Wild Red 2Woolwich Township
U11A_18Nov 15 20202:30 PMU11 A - BlackKitchener Lady Rangers Team BKitchener Memorial Auditorium (The Aud)- Dom Cardillo
U15BB_17Nov 15 20203:00 PMU15 Tier 3 - YellowCambridge Roadrunners BlackHespeler (2)
U11A_17Nov 15 20203:45 PMU11 A - YellowKitchener Lady Rangers Team AKitchener Memorial Auditorium (The Aud)- Dom Cardillo
U15BB_18Nov 15 20204:15 PMU15 Tier 3 - BlackCambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
U18BB_68Nov 15 20209:00 PMU18 Tier 4 - YellowWilmot Wolverines NavyWilmot Complex (Schout)
U18BB_6Nov 16 20207:50 PMU18 Tier 3 - YellowWoolwich Wild Red 1RIM Optimists (Max 25)
U18A_40Nov 17 20208:30 PMU18 A - YellowWoolwich Wild Blue 2Waterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U15A_26Nov 20 20207:45 PMU15 A - BlackKitchener Lady Rangers Team BSportsworld Twin Pad- Spectator Pad
U18BB_15Nov 20 20208:30 PMU18 Tier 3 - BlackWoolwich Wild Red 2Moses Springer (Max 24)
U15A_25Nov 20 20209:00 PMU15 A - YellowKitchener Lady Rangers Team ASportsworld Twin Pad- Spectator Pad
U15BB_12Nov 21 20208:50 AMU15 Tier 3 - BlackCambridge Roadrunners GreyWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U11A_3Nov 21 20209:20 AMU11 A - BlackKitchener Lady Rangers Team ARIM Optimists (Max 25)
U15BB_11Nov 21 202010:00 AMU15 Tier 3 - YellowCambridge Roadrunners BlackWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U11A_16Nov 21 202010:30 AMU11 A - YellowKitchener Lady Rangers Team BRIM Optimists (Max 25)
Nov 21 202012:30 PMU11 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
U18BB_61Nov 21 202012:50 PMU18 Tier 4 - BlackAyr Rockets BlackRIM Optimists (Max 25)
Nov 21 20202:00 PMU13 AASaugeen Maitland LightningRIM Optimists (Max 25)
Nov 21 20202:00 PMU11 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
Nov 21 20203:10 PMU13 AASaugeen Maitland LightningRIM Optimists (Max 25)
U18BB_10Nov 21 20206:30 PMU18 Tier 3 - YellowWoolwich Wild Red 1Woolwich Township
U11B_40Nov 22 20209:45 AMU11 Tier 3 - YellowKitchener Lady Rangers Team BSportsworld Twin Pad- Spectator Pad
U11B_39Nov 22 202011:00 AMU11 Tier 3 - BlackKitchener Lady Rangers Team ASportsworld Twin Pad- Spectator Pad
U15A_17Nov 22 20202:00 PMU15 A - YellowWilmot Wolverines YellowPlattsville
U13A_4Nov 22 20204:00 PMU13 A - YellowKitchener Lady Rangers Team BKitchener Memorial Auditorium (The Aud)- Kinsmen
U15A_8Nov 22 20205:00 PMU15 A - BlackKitchener Lady Rangers Team AMoses Springer (Max 24)
U13A_3Nov 22 20205:15 PMU13 A - BlackKitchener Lady Rangers Team AKitchener Memorial Auditorium (The Aud)- Kinsmen
U13BB 35Nov 22 20206:40 PMU13 Tier 3 - YellowWilmot Wolverines NavyWilmot Complex (Schout)
U13BB_8Nov 22 20207:50 PMU13 Tier 3 - BlackWilmot Wolverines YellowWilmot Complex (Schout)
U18BB_62Nov 23 20206:40 PMU18 Tier 4 - YellowWilmot Wolverines NavyRIM Optimists (Max 25)
U18A_47Nov 23 20207:20 PMU18 A - YellowWoolwich Wild Blue 2AMCC - Pfaff Pad (Max 24)
U13BB_29Nov 28 202010:30 AMU13 Tier 3 - BlackWilmot Wolverines NavyRIM Optimists (Max 25)
U15AA_24Nov 28 202011:15 AMU15 AA - YellowCambridge Roadrunners BlackHespeler (2)
U13BB_15Nov 28 202011:40 AMU13 Tier 3 - YellowWilmot Wolverines YellowRIM Optimists (Max 25)
Nov 28 202012:30 PMU13 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
U15AA_23Nov 28 202012:30 PMU15 AA - BlackCambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
U15A_15Nov 28 202012:50 PMU15 A - YellowKitchener Lady Rangers Team ARIM Optimists (Max 25)
U18AA_47Nov 28 20201:45 PMU18 AA - YellowCambridge Roadrunners BlackHespeler (2)
Nov 28 20202:00 PMU11 AASaugeen Maitland LightningRIM Optimists (Max 25)
Nov 28 20202:00 PMU13 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
U18AA_42Nov 28 20203:00 PMU18 AA - BlackCambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
Nov 28 20203:10 PMU11 AASaugeen Maitland LightningRIM Optimists (Max 25)
U15A_16Nov 28 20207:20 PMU15 A - BlackKitchener Lady Rangers Team BRIM Pillers (Max 25)
U18BB_8Nov 28 20207:50 PMU18 Tier 3 - YellowWoolwich Wild Red 2AMCC - Mercedes Benz KW Ice (Max 24)
U18A_49Nov 28 20208:30 PMU18 A - BlackCambridge Roadrunners GreyRIM Pillers (Max 25)
U11B_45Nov 29 20209:20 AMU11 Tier 3 - BlackKitchener Lady Rangers Team AAMCC - Mercedes Benz KW Ice (Max 24)
U11B_34Nov 29 202010:30 AMU11 Tier 3 - YellowKitchener Lady Rangers Team BAMCC - Mercedes Benz KW Ice (Max 24)
U11A_22Nov 29 20202:30 PMU11 A - YellowKitchener Lady Rangers Team BKitchener Memorial Auditorium (The Aud)- Dom Cardillo
U15BB_21Nov 29 20203:00 PMU15 Tier 3 - BlackCambridge Roadrunners BlackHespeler (2)
U15A_21Nov 29 20203:00 PMU15 A - BlackWilmot Wolverines YellowPlattsville
U11A_21Nov 29 20203:45 PMU11 A - BlackKitchener Lady Rangers Team AKitchener Memorial Auditorium (The Aud)- Dom Cardillo
U15BB_22Nov 29 20204:15 PMU15 Tier 3 - YellowCambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
U18A_48Nov 29 20204:30 PMU18 A - BlackWoolwich Wild Blue 1Woolwich Township
U13A_17Nov 29 20205:00 PMU13 A - BlackKitchener Lady Rangers Team BMoses Springer (Max 24)
U18BB_13Nov 29 20205:30 PMU18 Tier 3 - BlackWoolwich Wild Red 1Woolwich Township
U13A_18Nov 29 20206:10 PMU13 A - YellowKitchener Lady Rangers Team AMoses Springer (Max 24)
U18A_45Dec 01 20208:30 PMU18 A - BlackWoolwich Wild Blue 2Waterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U18BB_69Dec 02 20207:20 PMU18 Tier 4 - YellowAyr Rockets BlackAMCC - Pfaff Pad (Max 24)
U18BB_19Dec 04 20208:30 PMU18 Tier 3 - BlackWoolwich Wild Red 1Moses Springer (Max 24)
U11A_24Dec 05 20208:50 AMU11 A - BlackKitchener Lady Rangers Team BWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U15BB_15Dec 05 20209:20 AMU15 Tier 3 - BlackCambridge Roadrunners BlackRIM Optimists (Max 25)
U11A_23Dec 05 202010:00 AMU11 A - YellowKitchener Lady Rangers Team AWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U15BB_16Dec 05 202010:30 AMU15 Tier 3 - YellowCambridge Roadrunners GreyRIM Optimists (Max 25)
U13BB_11Dec 05 202011:30 AMU13 Tier 3 - BlackBrantford Ice Cats BlackGretzky Center (#4)
U15A_29Dec 05 202011:40 AMU15 A - YellowKitchener Lady Rangers Team BRIM Optimists (Max 25)
Dec 05 202012:30 PMU11 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
U13BB_7Dec 05 202012:50 PMU13 Tier 3 - YellowBrantford Ice Cats RedGretzky Center (#4)
U15A_28Dec 05 202012:50 PMU15 A - BlackKitchener Lady Rangers Team ARIM Optimists (Max 25)
Dec 05 20202:00 PMU13 AASaugeen Maitland LightningRIM Optimists (Max 25)
Dec 05 20202:00 PMU11 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
Dec 05 20203:10 PMU13 AASaugeen Maitland LightningRIM Optimists (Max 25)
U18BB_70Dec 05 20209:00 PMU18 Tier 4 - BlackWilmot Wolverines NavyAMCC - Mercedes Benz KW Ice (Max 24)
U13BB_22Dec 06 20209:20 AMU13 Tier 3 - YellowBrantford Ice Cats RedAMCC - Mercedes Benz KW Ice (Max 24)
U13BB 32Dec 06 202010:30 AMU13 Tier 3 - BlackBrantford Ice Cats BlackAMCC - Mercedes Benz KW Ice (Max 24)
U11B_48Dec 06 202011:30 AMU11 Tier 3 - YellowKitchener Lady Rangers Team ASportsworld Twin Pad - Practice Rink
U11B_47Dec 06 202012:45 PMU11 Tier 3 - BlackKitchener Lady Rangers Team BSportsworld Twin Pad - Practice Rink
U13A_11Dec 06 20204:00 PMU13 A - BlackKitchener Lady Rangers Team BKitchener Memorial Auditorium (The Aud)- Kinsmen
U13A_24Dec 06 20205:15 PMU13 A - YellowKitchener Lady Rangers Team AKitchener Memorial Auditorium (The Aud)- Kinsmen
U18A_50Dec 06 20205:30 PMU18 A - YellowWoolwich Wild Blue 1Woolwich Township
U18BB_14Dec 06 20206:30 PMU18 Tier 3 - YellowWoolwich Wild Red 2Woolwich Township
U18BB_52Dec 06 20209:00 PMU18 Tier 4 - BlackWilmot Wolverines NavyWilmot Complex (Schout)
U18A_58Dec 08 20208:30 PMU18 A - BlackWoolwich Wild Blue 1Waterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U13A_21Dec 11 20206:10 PMU13 A - BlackKitchener Lady Rangers Team AMoses Springer (Max 24)
U13A_22Dec 11 20207:20 PMU13 A - YellowKitchener Lady Rangers Team BMoses Springer (Max 24)
U15A_5Dec 11 20207:45 PMU15 A - YellowKitchener Lady Rangers Team ASportsworld Twin Pad- Spectator Pad
U15A_6Dec 11 20209:00 PMU15 A - BlackKitchener Lady Rangers Team BSportsworld Twin Pad- Spectator Pad
U11B_41Dec 12 20209:20 AMU11 Tier 3 - BlackKitchener Lady Rangers Team BRIM Optimists (Max 25)
U15A_27Dec 12 202010:00 AMU15 A - YellowWilmot Wolverines YellowWaterloo Memorial Recreation Complex (Max 25)
U11B_42Dec 12 202010:30 AMU11 Tier 3 - YellowKitchener Lady Rangers Team ARIM Optimists (Max 25)
Dec 12 202011:40 AMU11 AASaugeen Maitland LightningRIM Optimists (Max 25)
Dec 12 202012:30 PMU13 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
Dec 12 202012:50 PMU11 AASaugeen Maitland LightningRIM Optimists (Max 25)
Dec 12 20202:00 PMU13 AASaugeen Maitland LightningMildmay Carrick Recr
U18A_54Dec 12 20202:00 PMU18 A - YellowCambridge Roadrunners GreyRIM Optimists (Max 25)
U18BB_16Dec 12 20203:10 PMU18 Tier 3 - YellowWoolwich Wild Red 1RIM Optimists (Max 25)
U18BB_63Dec 12 20204:00 PMU18 Tier 4 - YellowAyr Rockets BlackNDCC
U18A_55Dec 13 20205:30 PMU18 A - BlackWoolwich Wild Blue 2Woolwich Township
U18BB_21Dec 13 20206:30 PMU18 Tier 3 - BlackWoolwich Wild Red 2Woolwich Township
U18BB_64Dec 13 20206:40 PMU18 Tier 4 - BlackWilmot Wolverines NavyWilmot Complex (Schout)
U13BB_18Dec 19 202011:30 AMU13 Tier 3 - YellowBrantford Ice Cats BlackGretzky Center (#4)
U13BB_17Dec 19 202012:50 PMU13 Tier 3 - BlackBrantford Ice Cats RedGretzky Center (#4)
Dec 19 20202:00 PMU13 AASaugeen Maitland LightningRIM Optimists (Max 25)
Dec 19 20203:10 PMU13 AASaugeen Maitland LightningRIM Optimists (Max 25)
U18BB_20Dec 19 20207:50 PMU18 Tier 3 - YellowWoolwich Wild Red 2AMCC - Mercedes Benz KW Ice (Max 24)
U18A_57Dec 20 20205:30 PMU18 A - YellowWoolwich Wild Blue 2Woolwich Township
U18BB_22Dec 20 20206:30 PMU18 Tier 3 - YellowWoolwich Wild Red 1Woolwich Township
U13BB 36Dec 20 20206:40 PMU13 Tier 3 - BlackWilmot Wolverines YellowWilmot Complex (Schout)
U13BB_25Dec 20 20207:50 PMU13 Tier 3 - YellowWilmot Wolverines NavyWilmot Complex (Schout)
Recent Results
View AllOur Sponsors
Printed from waterlooravens.com on Wednesday, October 21, 2020 at 8:04 PM